KARATE

Podkarpacka Liga Karate

Aktualności

Najbliższe zawody

Dębica

Klub Karate Shinkyokushin
BUSHI 

Miejsce:

Szkoła Podstawowa nr 5
Dębica, ul. Paderewskiego 4

Wyniki aktualne

Wyniki rywalizacji w roku 2017

ZAWODNIK SUMA KROSNO KOLBUSZOWA
KUMITE SENIORZY PK 1998-1960
KULA TOMASZ 3 3  
SZERSZEŃ KAMIL 5 5
KUMITE LEKKA JUNIOREK 2001-1999 (16-17 LAT)
BOCOŃ JUSTYNA 3 3
ŁAGOWSKA ANNA 5 5
KUMITE CIĘŻKA JUNIOREK 2001-1999 (16-17 LAT)
GAWOR DARIA 0
KUMITE LEKKA JUNIORÓW 2001-1999 (16-17 LAT)
IDZIOR JAKUB 5 5
GRATKOWSKI JAKUB 3 3
SYPEK JAKUB 0
KUMITE CIĘŻKA JUNIORÓW 2001-1999 (16-17 LAT)
GINDA ERYK 3 3
KOSIŃSKI BARTŁOMIEJ 4 1 3
KUBIK RADOSŁAW 5 5
SYPEK JAKUB 6 1 5
KUMITE LEKKA JUNIOREK MŁODSZYCH 2003-2002 (14-15 LAT)
0
KUMITE CIĘŻKA JUNIOREK MŁODSZYCH 2003-2002 (14-15 LAT)
BARAN DOMINIKA 8 3 5
HUS ANGELIKA 1 1
KUBALA NATALIA 1 1
KUD JULIA 6 5 1
MAJKA SANDRA 1 1
NIEMCZYK WIKTORIA 3 3
KUMITE LEKKA JUNIOR MŁODSZY 2003-2002 (14-15 LAT)
0
KUMITE CIĘŻKA JUNIOR MŁODSZY 2003-2002 (14-15 LAT)
MAJKA MACIEJ 6 3 3
SZUL MIROSŁAW 10 5 5
KUMITE LEKKA MŁODZICZEK 2005-2004 (12-13 LAT)
CESARZ MARTYNA 6 5 1
KANDEFER WERONIKA 5 5
KURDZIEL ALEKSANDRA 1 1
SOŁTYS LIDIA 6 3 3
WRONA PATRYCJA 1 1
KUMITE CIĘŻKA MŁODZICZEK 2005-2004 (12-13 LAT)
MARCHLIK MAGDALENA 4 3 1
SIUTA OLIWIA 10 5 5
WÓJCIK OLIWIA 1 1
KUMITE LEKKA MŁODZIKÓW 2005-2004 (12-13 LAT)
SOKŁOWSKI RAFAŁ 0
POPIELARZ ANTONI 3 3
SAJ JAKUB 10 5 5
CHOMAŃ BERNARD 3 3
KUMITE CIĘŻKA MŁODZIKÓW 2005-2004 (12-13 LAT)
KUD JAKUB 1 1
BOCHENEK KAMIL 2 1 1
KURASZKIEWICZ HUBERT 0
ŚWIĄTEK JAKUB 6 3 3
AKSAMIT JAKUB 0
KACZOR KAMIL 5 5
MOMOT WIKTOR 0
MROCZKOWSKI ADRIAN 1 1
MROZOWICZ KAROL 5 5
WIŚNIEWSKI IGOR 0
KUMITE LEKKA DZIEWCZĄT 2007-2006 (10-11 LAT)
KRYSA MAŁGORZATA 4 3 1
KUSTRA DARIA 1 1
TĘCZA MILENA 3 3
BASTA ALEKSANDRA 1 1
GAŹDZIK WIKTORIA 10 5 5
KUMITE CIĘŻKA DZIEWCZĄT 2007-2006 (10-11 LAT)
KOWAL ALICJA 1 1
KREMER MATYLDA 1 1
MICHALSKA KATARZYNA 6 5 1
PÓŁCHŁOPEK MARTYNA 3 3
ZAJĄC OLGA 4 1 3
DRELICH KATARZYNA 5 5
KUMITE LEKKA CHŁOPCÓW 2007-2006 (10-11 LAT)
FULARZ KRZYSZTOF 0
JAGIEŁKA KACPER 0
PISULA FILIP 1 1
HERCHEL MAKSYMILIAN 1 1
CZARNOWSKI IGOR 0
GREC ERNEST 1 1
ZIEMIAŃSKI ALEKSANDER 5 5
BĄK TOMASZ 0
BUJAK PAWEŁ 1 1
FRĄC HUBERT 8 5 3
GOMUŁKA MAKSYMILIAN 0
GORCZYCA STANISŁAW 3 3
KUMITE CIĘŻKA CHŁOPCÓW 2007-2006 (10-11 LAT)
KOCZOT NORBERT 0
ŚWIST SEBASTIAN 0
GARBULIŃSKI PAWEŁ 1 1
KUBIAK DANIEL 4 1 3
FRANKOWSKI MATEUSZ 0
TOWPASZ BARTŁOMIEJ 0
ZYCH BORYS 4 3 1
KAŁUŻNY KRYSTIAN 5 5
HODÓR HUBERT 0
RZESZUTEK MACIEJ 5 5
BĄK JAKUB 0
KRZYŻOWSKI ANTONI 0
RŻANY ANTONI 1 1
KUMITE DZIEWCZĄT 2009-2008 (8-9 LAT)
PAWŁOWICZ ZUZANNA 1 1
BUJAK ALICJA 4 1 3
GRZEBYK ELIZA 1 1
KWIATKOWSKA KAMILA 10 5 5
WĘGRZYN EMILIA 4 3 1
KUMITE LEKKA CHŁOPCÓW 2009-2008 (8-9 LAT)
ARCISZEWSKI IGOR 1 1
BLAJER JACEK 0
BOGACZ ARKADIUSZ 3 3
BRONGEL DOMINIK 0 0
GRZEBYK BARTŁOMIEJ 0 0
HUS KACPER 5 5
KOBYRA MACIEJ 1 1
KOBYRA MIKOŁAJ 3 3
PRUS DAMIAN 1 1
WOLIŃSKI WIKTOR 0
WÓJCIK IGNACY 6 1 5
KUMITE CIĘŻKA CHŁOPCÓW 2009-2008 (8-9 LAT)
GARBULIŃSKI ADAM 0
CICHOŃ HUBERT 1 1
JANICZEK ANTONI 1 1
HUS KACPER 1 0 1
MULARCZYK ANTONI 3 3
NYCZ MATEUSZ 1 1
MULARCZYK TADEUSZ 5 5 0
PRUS DAMIAN 3 3
SUDOŁ MATEUSZ 5 5
WAIS ARKADIUSZ 0
DOMIN JAKUB 0
KUMITE KUMITE LEKKA CHŁOPCÓW 2011-2010 (6-7 LAT)
KRYSA MICHAŁ 5 5
SIECZKA KRYSTIAN 3 3
OLECH JAKUB 1 1
OLECH KAROL 1 1
GORCZYCA ALEKSANDER 3 3
WRONA JULIAN 6 1 5
KUMITE KUMITE CIĘŻKA CHŁOPCÓW 2011-2010 (6-7 LAT)
SUDOŁ ALEKSANDER 6 5 1
FILIPEK JAKUB 6 3 3
WIŚNIEWSKI HUBERT 1 1
GNIDKA JULIAN 6 1 5
KATA JUNIORKI 2001-1999 (16-17 LAT)
BOCOŃ JUSTYNA 1 1
GAWOR DARIA 3 3
ŁAGOWSKA ANNA 5 5
KATA JUNIORZY 2001-1999 (16-17 LAT)
SYPEK JAKUB 5   5    
IDZIOR JAKUB 3 3
KATA JUNIORKI MŁODSZE 2003-2002 (14-15 LAT)
KUD JULIA 5 5
BARAN DOMINIKA 1 1
NIEMCZYK WIKTORIA 1 1
BRYK ALEKSANDRA 3 3
0
KATA JUNIORZY MŁODSI 2003-2002 (14-15 LAT)
ŻUREK ALEKSANDER 5   5    
WĘGRZYN ADRIAN 3 3
KATA MŁODZICZKI 2005-2004 (12-13 LAT)
CESARZ MARTYNA 1 1
JANASIEWICZ JAGODA 2 1 1
KANDEFER WERONIKA 3 3
KARAMON WERONIKA 5 5
MARCHLIK MAGDALENA 1 1
SIUTA OLIWIA 8 3 5
WÓJCIK OLIWIA 0
KATA MŁODZICY 2005-2004 (12-13 LAT)
KUD JAKUB 1 1
BOCHENEK KAMIL 3 3
KURASZKIEWICZ HUBERT 4 1 3
SAJ JAKUB 10 5 5
KACZOR KAMIL 1 1
ŚWIĄTEK JAKUB 0
NOWAK PAWEŁ 1 1
KATA DZIEWCZĘTA 2007-2006 (10-11 LAT) DZIECI
KOWAL ALICJA 0
KRYSA MAŁGORZATA 0
SIDOR MARTYNA 0
PAWŁOWSKA DOMINIKA 0
BASTA ALEKSANDRA 5 5
MICHALSKA KATARZYNA 6 1 5
PÓŁCHŁOPEK MARTYNA 1 1
PRZYPEK IZABELA 3 3
TOWPASZ NATALIA 0
ZAJĄC OLGA 1 1
KREMER MATYLDA 3 3
GAŹDZIK WIKTORIA 1 1
KATA CHŁOPCY 2006 (11 LAT) DZIECI
KOCZOT NORBERT 3 3
DZIUK HUBERT 0
GARBULIŃSKI PAWEŁ 1 1
GUZIK PATRYK 0
JAGIEŁKA KACPER 0
PISULA FILIP 0
SOCHACKI BOGDAN 0
ŻUCZEK KAROL 0
KUBIAK DANIEL 1 1
FRANKOWSKI MATEUSZ 0
TOWPASZ BARTŁOMIEJ 0
ZIEMIAŃSKI ALEKSANDER 10 5 5
ZYCH BORYS 4 1 3
RZESZUTEK MACIEJ 0
TĘCZA JAN 1 1
BĄK JAKUB 0
GODEK MARCIN 0
KREMER MAKSYM 0
KRZYŻOWSKI ANTONI 0
KAŁUŻNY KRYSTIAN 0
KATA KATA CHŁOPCY 2007 (10 LAT) DZIECI
FULARZ KRZYSZTOF 1 1
BLAT Arkadiusz 5 5
SUMIŃSKI ŁUKASZ 6 5 1
DEC Marek 3 3
WOJDON MAKSYMILIAN 0
STARZEC KONRAD 1 1
CZARNOWSKI IGOR 0
GREC ERNEST 1 1
BĄK TOMASZ 0
RAJZNER FABIAN 0
DEC MAREK 3 3
KATA DZIEWCZĘTA MŁ. 2009-2008 (8-9 LAT) DZIECI MŁODSZE
DROZD AMELIA 1 1
BASTA MAJA 0
PAWŁOWICZ ZUZANNA 1 1
BUJAK ALICJA 6 3 3
NIEMCZYK ALEKSANDRA 1 1
GRZEBYK ELIZA 1 1
KWIATKOWSKA KAMILA 10 5 5
KATA CHŁOPCY MŁ. 2008 (9 LAT) DZIECI MŁODSZE
HUS KACPER 0
PRUS DAMIAN 3 3
KOWALSKI BARTOSZ 0
BRONGEL DOMINIK 0
CICHOŃ HUBERT 0
MULARCZYK TADEUSZ 0
CZACHOR MICHAŁ 8 3 5
SUDOŁ MATEUSZ 2 1 1
JANIK MICHAŁ 0
KOBYRA MACIEJ 1 1
KRÓLIKOWSKI KACPER 0
SIECZKA ADRIAN 0
SZCZEŚNIK JAN 1 1
WAIS ARKADIUSZ 5 5
KATA CHŁOPCY MŁ. 2009 (8 LAT) DZIECI MŁODSZE
PAŁKA JAKUB 1 1
BOCOŃ JAN 0
ŻUCZEK KACPER 1 1
NIEMCZYK DOMINIK 3 3
JANICZEK ANTONI 0
MULARCZYK ANTONI 0
WOLIŃSKI WIKTOR 3 3
ARCISZEWSKI IGOR 10 5 5
GUTOWSKI SZYMON 0
MAROŃ WOJCIECH 1 1
SOŁTYS EMIL 1 1
WÓJCIK IGNACY 0
KATA DZIEWCZĘTA MŁ. 2011-2010 (6-7 LAT) DZIECI MŁODSZE
0
KATA CHŁOPCY MŁ. 2011-2010 (6-7 LAT) DZIECI MŁODSZE
KRYSA MICHAŁ 6 5 1
SUDOŁ ALEKSANDER 8 3 5
SIECZKA KRYSTIAN 1 1
ŚWIERCZEK MACIEJ 1 1
WASILUK DIONIZY 3 3
SZMIST EMMANUEL 1 1