KARATE

Podkarpacka Liga Karate

Aktualności

Najbliższe zawody

Brzozów

Organizator:

Brzozowski Klub
Karate Shinkyokushin

Miejsce:

Szkoła Podstawowa nr 1
Brzozów, ul. Parkowa 5

Wyniki aktualne

Wyniki rywalizacji w roku 2017

ZAWODNIK SUMA KROSNO KOLBUSZOWA RZESZÓW DĘBICA BRZOZÓW
KUMITE SENIORZY PK 1998-1960
KULA TOMASZ 3 3        
SZERSZEŃ KAMIL 5 5        
KUMITE LEKKA JUNIOREK 2001-1999 (16-17 LAT)
BOCOŃ JUSTYNA 3 3        
ŁAGOWSKA ANNA 5 5        
KUMITE CIĘŻKA JUNIOREK 2001-1999 (16-17 LAT)
GAWOR DARIA 0          
KUMITE LEKKA JUNIORÓW 2001-1999 (16-17 LAT)
IDZIOR JAKUB 5   5      
GRATKOWSKI JAKUB 3   3      
SYPEK JAKUB 0          
KUMITE CIĘŻKA JUNIORÓW 2001-1999 (16-17 LAT)
GINDA ERYK 3 3        
KOSIŃSKI BARTŁOMIEJ 4 1 3      
KUBIK RADOSŁAW 5 5        
SYPEK JAKUB 6 1 5      
KUMITE LEKKA JUNIOREK MŁODSZYCH 2003-2002 (14-15 LAT)
  0          
KUMITE CIĘŻKA JUNIOREK MŁODSZYCH 2003-2002 (14-15 LAT)
BARAN DOMINIKA 13 3 5 5    
HUS ANGELIKA 1 1        
KUBALA NATALIA 2   1 1    
KUD JULIA 9 5 1 3    
MAJKA SANDRA 1 1        
NIEMCZYK WIKTORIA 3   3      
KUMITE LEKKA JUNIOR MŁODSZY 2003-2002 (14-15 LAT)
  0          
KUMITE CIĘŻKA JUNIOR MŁODSZY 2003-2002 (14-15 LAT)
MAJKA MACIEJ 6 3 3      
MICEK KRZYSZTOF 5     5    
WĘGRZYN ADRIAN 3     3    
SZUL MIROSŁAW 10 5 5      
KUMITE LEKKA MŁODZICZEK 2005-2004 (12-13 LAT)
CESARZ MARTYNA 11 5 1   5  
KANDEFER WERONIKA 10   5 5    
KURDZIEL ALEKSANDRA 1 1        
WSTAWSKA KAROLINA 1       1  
SOŁTYS LIDIA 9 3 3   3  
WRONA PATRYCJA 1   1      
ŚWIST JULIA 3     3    
KUMITE CIĘŻKA MŁODZICZEK 2005-2004 (12-13 LAT)
MARCHLIK MAGDALENA 10 3 1 3 3  
SIUTA OLIWIA 20 5 5 5 5  
JANASIEWICZ JAGODA 1       1  
SZPUNAR JOANNA 1       1  
WÓJCIK OLIWIA 1 1        
KUMITE LEKKA MŁODZIKÓW 2005-2004 (12-13 LAT)
SOKŁOWSKI RAFAŁ 0          
POPIELARZ ANTONI 6   3   3  
SAJ JAKUB 20 5 5 5 5  
CHOMAŃ BERNARD 6 3   3    
  0          
  0          
KUMITE CIĘŻKA MŁODZIKÓW 2005-2004 (12-13 LAT)
KUD JAKUB 1 1        
BOCHENEK KAMIL 7 1 1 5    
KURASZKIEWICZ HUBERT 2     1 1  
ŚWIĄTEK JAKUB 9 3 3   3  
AKSAMIT JAKUB 0          
KACZOR KAMIL 11   5 1 5  
MOMOT WIKTOR 0          
SUCH MAX 1       1  
MROCZKOWSKI ADRIAN 1   1      
MROZOWICZ KAROL 8 5   3    
WIŚNIEWSKI IGOR 0          
KUMITE LEKKA DZIEWCZĄT 2007-2006 (10-11 LAT)
KRYSA MAŁGORZATA 8 3 1 3 1  
KUSTRA DARIA 2   1 1    
SIDOR MARTYNA 3       3  
WIĘCH NATALIA 5       5  
TĘCZA MILENA 3   3      
BASTA ALEKSANDRA 1 1        
GAŹDZIK WIKTORIA 16 5 5 5 1  
KUMITE CIĘŻKA DZIEWCZĄT 2007-2006 (10-11 LAT)
KOWAL ALICJA 1 1        
KREMER MATYLDA 7   1 3 3  
URBANEK OLIWIA 1       1  
MICHALSKA KATARZYNA 16 5 1 5 5  
PÓŁCHŁOPEK MARTYNA 3 3        
ZAJĄC OLGA 6 1 3 1 1  
DRELICH KATARZYNA 5   5      
KUMITE LEKKA CHŁOPCÓW 2007-2006 (10-11 LAT)
FULARZ KRZYSZTOF 0          
JAGIEŁKA KACPER 0          
PISULA FILIP 1 1        
HERCHEL MAKSYMILIAN 2   1   1  
CZARNOWSKI IGOR 0          
GREC ERNEST 4   1   3  
ZIEMIAŃSKI ALEKSANDER 15   5 5 5  
BĄK TOMASZ 0          
BUJAK PAWEŁ 2 1   1    
TYLEC MATEUSZ 1       1  
FRĄC HUBERT 8 5 3      
GOMUŁKA MAKSYMILIAN 1     1    
GORCZYCA STANISŁAW 6 3   3    
KUMITE CIĘŻKA CHŁOPCÓW 2007-2006 (10-11 LAT)
KOCZOT NORBERT 0          
GARBULIŃSKI PAWEŁ 1   1      
KUBIAK DANIEL 7 1 3 3    
FRANKOWSKI MATEUSZ 0          
TOWPASZ BARTŁOMIEJ 0          
ZYCH BORYS 10 3 1 1 5  
KAŁUŻNY KRYSTIAN 10   5 5    
HODÓR HUBERT 0          
RZESZUTEK MACIEJ 5 5        
ŻUCZEK KAROL 1       1  
BĄK JAKUB 0          
KRZYŻOWSKI ANTONI 0          
ROZKRUT ERYK 3       3  
RŻANY ANTONI 1 1        
HODOR HUBERT 1     1    
KUMITE DZIEWCZĄT 2009-2008 (8-9 LAT)
PAWŁOWICZ ZUZANNA 2 1     1  
BUJAK ALICJA 10 1 3 3 3  
GRZEBYK ELIZA 1   1      
KWIATKOWSKA KAMILA 20 5 5 5 5  
KONICA KARINA 1       1  
WĘGRZYN EMILIA 5 3 1 1    
WIERNIK IZABELA 1     1    
KUMITE LEKKA CHŁOPCÓW 2009-2008 (8-9 LAT)
ARCISZEWSKI IGOR 1   1      
BLAJER JACEK 0          
BOGACZ ARKADIUSZ 3 3        
BRONGEL DOMINIK 0 0        
GRZEBYK BARTŁOMIEJ 0 0        
HUS KACPER 8 5   3    
KOBYRA MACIEJ 2   1   1  
KOBYRA MIKOŁAJ 5   3 1 1  
PRUS DAMIAN 2 1   1    
WOLIŃSKI WIKTOR 0          
ZĄBEK ANTONI 3       3  
WÓJCIK IGNACY 6 1 5      
ŻUCZEK KACPER 10     5 5  
KUMITE CIĘŻKA CHŁOPCÓW 2009-2008 (8-9 LAT)
GARBULIŃSKI ADAM 0          
CICHOŃ HUBERT 1 1        
JANICZEK ANTONI 1 1        
HUS KACPER 1 0 1      
MULARCZYK ANTONI 3 3        
NYCZ MATEUSZ 1   1      
MULARCZYK TADEUSZ 5 5 0      
PRUS DAMIAN 3   3      
SUDOŁ MATEUSZ 11   5 5 1  
WAIS ARKADIUSZ 0          
KOTLARZ TYMOTEUSZ 3       3  
BRYK JAKUB 1       1  
DOMIN JAKUB 0          
ZWAŃSKI JAKUB 3     3    
PAŁKA JAKUB 1     1    
KOLAK MATEUSZ 6     1 5  
KUMITE KUMITE LEKKA CHŁOPCÓW 2011-2010 (6-7 LAT)
KRYSA MICHAŁ 6 5   1    
SIECZKA KRYSTIAN 3   3      
OLECH JAKUB 1   1      
OLECH KAROL 1   1      
MYSZKOWSKI ARKADIUSZ 1       1  
GORCZYCA ALEKSANDER 3 3        
WRONA JULIAN 7 1 5 1    
WAWRO FRANCISZEK 1       1  
ŚWIERCZEK MACIEJ 3       3  
MALEC PIOTR 10     5 5  
MYĆKA ALEKSANDER 3     3    
KUMITE KUMITE CIĘŻKA CHŁOPCÓW 2011-2010 (6-7 LAT)
SUDOŁ ALEKSANDER 14 5 1 3 5  
FILIPEK JAKUB 11 3 3 5    
MISIOR HENRYK 1       1  
BRUDZISZ MIKOŁAJ 1       1  
WIŚNIEWSKI HUBERT 2   1 1    
BANAŚKIEWICZ TYMON 3       3  
GNIDKA JULIAN 7 1 5 1    
KATA JUNIORKI 2001-1999 (16-17 LAT)
BOCOŃ JUSTYNA 1 1        
GAWOR DARIA 3 3        
ŁAGOWSKA ANNA 5 5        
KATA JUNIORZY 2001-1999 (16-17 LAT)
SYPEK JAKUB 5   5      
IDZIOR JAKUB 3   3      
  0          
KATA JUNIORKI MŁODSZE 2003-2002 (14-15 LAT)
KUD JULIA 10   5 5    
BARAN DOMINIKA 4   1 3    
NIEMCZYK WIKTORIA 1   1      
BRYK ALEKSANDRA 3   3      
  0          
KATA JUNIORZY MŁODSI 2003-2002 (14-15 LAT)
ŻUREK ALEKSANDER 10   5   5  
WĘGRZYN ADRIAN 6   3   3  
KATA MŁODZICZKI 2005-2004 (12-13 LAT)
CESARZ MARTYNA 6 1     5  
JANASIEWICZ JAGODA 3 1 1   1  
KANDEFER WERONIKA 6   3 3    
KARAMON WERONIKA 5 5        
MARCHLIK MAGDALENA 2   1 1    
SIUTA OLIWIA 16 3 5 5 3  
WÓJCIK OLIWIA 0          
KATA MŁODZICY 2005-2004 (12-13 LAT)
KUD JAKUB 1 1        
BOCHENEK KAMIL 4 3   1    
KURASZKIEWICZ HUBERT 5 1 3   1  
SUCH MAX 5       5  
SAJ JAKUB 16 5 5 3 3  
KACZOR KAMIL 3   1 1 1  
ŚWIĄTEK JAKUB 0          
NOWAK PAWEŁ 1   1      
ANTOSZEWSKI PRZEMYSŁAW       5    
KATA DZIEWCZĘTA 2007-2006 (10-11 LAT) DZIECI
KOWAL ALICJA 0          
KRYSA MAŁGORZATA 1     1    
SIDOR MARTYNA 0          
PAWŁOWSKA DOMINIKA 0          
BASTA ALEKSANDRA 6 5     1  
MICHALSKA KATARZYNA 14 1 5 5 3  
PÓŁCHŁOPEK MARTYNA 1 1        
PRZYPEK IZABELA 3   3      
TOWPASZ NATALIA 0          
ZAJĄC OLGA 1   1      
KREMER MATYLDA 4 3     1  
GAŹDZIK WIKTORIA 9   1 3 5  
KUCZEK GABRIELA 1     1    
KATA CHŁOPCY 2006 (11 LAT) DZIECI
KOCZOT NORBERT 3 3        
GARBULIŃSKI PAWEŁ 1 1        
KUBIAK DANIEL 2   1 1    
FRANKOWSKI MATEUSZ 0          
TOWPASZ BARTŁOMIEJ 0          
ZIEMIAŃSKI ALEKSANDER 20 5 5 5 5  
ZYCH BORYS 10 1 3 3 3  
GODEK Marcin 1       1  
KREMER MAKSYM         1  
TĘCZA JAN 1   1      
JAGIEŁKA KACPER 1     1    
             
KATA KATA CHŁOPCY 2007 (10 LAT) DZIECI
FULARZ KRZYSZTOF 1 1        
BLAT Arkadiusz 8   5 3    
SUMIŃSKI ŁUKASZ 6 5 1      
WOJDON MAKSYMILIAN 0          
STARZEC KONRAD 1   1      
BUJAK PAWEŁ 1       1  
CZARNOWSKI IGOR 0          
GREC ERNEST 1 1        
BĄK TOMASZ 0          
TYLEC MATEUSZ 5       5  
RAJZNER FABIAN 0          
DEC MAREK 9 3 3   3  
FRĄC HUBERT 5     5    
KULA DAWID 2     1 1  
WOLSKI JAN 1     1    
KATA DZIEWCZĘTA MŁ. 2009-2008 (8-9 LAT) DZIECI MŁODSZE
DROZD AMELIA 2 1   1    
BASTA MAJA 0          
PAWŁOWICZ ZUZANNA 1 1        
BUJAK ALICJA 7 3 3   1  
NIEMCZYK ALEKSANDRA 7   1 3 3  
GRZEBYK ELIZA 1   1      
KONICA KARINA 1       1  
KWIATKOWSKA KAMILA 20 5 5 5 5  
DROZD SYLWIA 1     1    
KATA CHŁOPCY MŁ. 2008 (9 LAT) DZIECI MŁODSZE
HUS KACPER 0          
PRUS DAMIAN 3   3      
KOWALSKI BARTOSZ 0          
BRONGEL DOMINIK 0          
CICHOŃ HUBERT 0          
MULARCZYK TADEUSZ 0          
CZACHOR MICHAŁ 11 3 5   3  
SUDOŁ MATEUSZ 10 1 1 3 5  
JANIK MICHAŁ 0          
KOBYRA MACIEJ 3   1 1 1  
KRÓLIKOWSKI KACPER 0          
WÓJTOWICZ OSKAR 1       1  
SIECZKA ADRIAN 0          
SZCZEŚNIK JAN 1 1        
WAIS ARKADIUSZ 10 5   5    
DOMIN JAKUB 1     1    
KATA CHŁOPCY MŁ. 2009 (8 LAT) DZIECI MŁODSZE
PAŁKA JAKUB 5 1   1 3  
BOCOŃ JAN 0          
ŻUCZEK KACPER 6 1     5  
NIEMCZYK DOMINIK 3   3      
JANICZEK ANTONI 0          
MULARCZYK ANTONI 0          
WOLIŃSKI WIKTOR 3 3        
ORECHWO MICHAŁ 1       1  
ARCISZEWSKI IGOR 10 5 5      
GUTOWSKI SZYMON 0          
MAROŃ WOJCIECH 4   1 3    
SOŁTYS EMIL 2   1   1  
WÓJCIK IGNACY 0          
NOWOTYŃSKI MIKOŁAJ 5     5    
NYCZ MATEUSZ 1     1    
KATA DZIEWCZĘTA MŁ. 2011-2010 (6-7 LAT) DZIECI MŁODSZE
KRYSA ZOFIA 8     5 3  
KAPUSTA ANTONINA 5       5  
CZARNOBILSKA ALEKSANDRA 1       1  
CZARNOBILSKA JULIA 1       1  
WĘGRZYN EMILIA 3     3    
KATA CHŁOPCY MŁ. 2011-2010 (6-7 LAT) DZIECI MŁODSZE
KRYSA MICHAŁ 16 5 1 5 5  
SUDOŁ ALEKSANDER 14 3 5 3 3  
SIECZKA KRYSTIAN 1 1        
ŚWIERCZEK MACIEJ 5   1 3 1  
RADWAŃSKI FRANCISZEK 1       1  
WASILUK DIONIZY 3   3      
SZMIST EMMANUEL 2 1   1    
  0