LIGA KARATE

Shinkyokushinkai

Aktualności

Najbliższe zawody:

11 maja 2019

DĘBICA, Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Paderewskiego 4

 

9:00 Przyjazd ekip, weryfikacja
10:00 Rozpoczęcie turnieju

Wyniki archiwalne

Wyniki rywalizacji w roku 2017

ZAWODNIK SUMA KROSNO KOLBUSZOWA RZESZÓW DĘBICA BRZOZÓW
KUMITE SENIORZY PK 1998-1960
KULA TOMASZ 3 3        
SZERSZEŃ KAMIL 5 5        
KUMITE LEKKA JUNIOREK 2001-1999 (16-17 LAT)
BOCOŃ JUSTYNA 3 3        
ŁAGOWSKA ANNA 5 5        
KUMITE CIĘŻKA JUNIOREK 2001-1999 (16-17 LAT)
GAWOR DARIA 0          
KUMITE LEKKA JUNIORÓW 2001-1999 (16-17 LAT)
IDZIOR JAKUB 5   5      
GRATKOWSKI JAKUB 3   3      
SYPEK JAKUB 0          
KUMITE CIĘŻKA JUNIORÓW 2001-1999 (16-17 LAT)
GINDA ERYK 3 3        
KOSIŃSKI BARTŁOMIEJ 4 1 3      
KUBIK RADOSŁAW 5 5        
SYPEK JAKUB 6 1 5      
KUMITE LEKKA JUNIOREK MŁODSZYCH 2003-2002 (14-15 LAT)
  0          
KUMITE CIĘŻKA JUNIOREK MŁODSZYCH 2003-2002 (14-15 LAT)
BARAN DOMINIKA 13 3 5 5    
HUS ANGELIKA 1 1        
KUBALA NATALIA 2   1 1    
KUD JULIA 9 5 1 3    
MAJKA SANDRA 1 1        
NIEMCZYK WIKTORIA 3   3      
KUMITE LEKKA JUNIOR MŁODSZY 2003-2002 (14-15 LAT)
  0          
KUMITE CIĘŻKA JUNIOR MŁODSZY 2003-2002 (14-15 LAT)
MAJKA MACIEJ 6 3 3      
MICEK KRZYSZTOF 5     5    
WĘGRZYN ADRIAN 3     3    
SZUL MIROSŁAW 10 5 5      
KUMITE LEKKA MŁODZICZEK 2005-2004 (12-13 LAT)
CESARZ MARTYNA 11 5 1   5  
KANDEFER WERONIKA 10   5 5    
KURDZIEL ALEKSANDRA 1 1        
WSTAWSKA KAROLINA 1       1  
SOŁTYS LIDIA 9 3 3   3  
WRONA PATRYCJA 1   1      
ŚWIST JULIA 3     3    
KUMITE CIĘŻKA MŁODZICZEK 2005-2004 (12-13 LAT)
MARCHLIK MAGDALENA 10 3 1 3 3  
SIUTA OLIWIA 20 5 5 5 5  
JANASIEWICZ JAGODA 1       1  
SZPUNAR JOANNA 1       1  
WÓJCIK OLIWIA 1 1        
KUMITE LEKKA MŁODZIKÓW 2005-2004 (12-13 LAT)
SOKŁOWSKI RAFAŁ 0          
POPIELARZ ANTONI 6   3   3  
SAJ JAKUB 20 5 5 5 5  
CHOMAŃ BERNARD 6 3   3    
  0          
  0          
KUMITE CIĘŻKA MŁODZIKÓW 2005-2004 (12-13 LAT)
KUD JAKUB 1 1        
BOCHENEK KAMIL 7 1 1 5    
KURASZKIEWICZ HUBERT 2     1 1  
ŚWIĄTEK JAKUB 9 3 3   3  
AKSAMIT JAKUB 0          
KACZOR KAMIL 11   5 1 5  
MOMOT WIKTOR 0          
SUCH MAX 1       1  
MROCZKOWSKI ADRIAN 1   1      
MROZOWICZ KAROL 8 5   3    
WIŚNIEWSKI IGOR 0          
KUMITE LEKKA DZIEWCZĄT 2007-2006 (10-11 LAT)
KRYSA MAŁGORZATA 8 3 1 3 1  
KUSTRA DARIA 2   1 1    
SIDOR MARTYNA 3       3  
WIĘCH NATALIA 5       5  
TĘCZA MILENA 3   3      
BASTA ALEKSANDRA 1 1        
GAŹDZIK WIKTORIA 16 5 5 5 1  
KUMITE CIĘŻKA DZIEWCZĄT 2007-2006 (10-11 LAT)
KOWAL ALICJA 1 1        
KREMER MATYLDA 7   1 3 3  
URBANEK OLIWIA 1       1  
MICHALSKA KATARZYNA 16 5 1 5 5  
PÓŁCHŁOPEK MARTYNA 3 3        
ZAJĄC OLGA 6 1 3 1 1  
DRELICH KATARZYNA 5   5      
KUMITE LEKKA CHŁOPCÓW 2007-2006 (10-11 LAT)
FULARZ KRZYSZTOF 0          
JAGIEŁKA KACPER 0          
PISULA FILIP 1 1        
HERCHEL MAKSYMILIAN 2   1   1  
CZARNOWSKI IGOR 0          
GREC ERNEST 4   1   3  
ZIEMIAŃSKI ALEKSANDER 15   5 5 5  
BĄK TOMASZ 0          
BUJAK PAWEŁ 2 1   1    
TYLEC MATEUSZ 1       1  
FRĄC HUBERT 8 5 3      
GOMUŁKA MAKSYMILIAN 1     1    
GORCZYCA STANISŁAW 6 3   3    
KUMITE CIĘŻKA CHŁOPCÓW 2007-2006 (10-11 LAT)
KOCZOT NORBERT 0          
GARBULIŃSKI PAWEŁ 1   1      
KUBIAK DANIEL 7 1 3 3    
FRANKOWSKI MATEUSZ 0          
TOWPASZ BARTŁOMIEJ 0          
ZYCH BORYS 10 3 1 1 5  
KAŁUŻNY KRYSTIAN 10   5 5    
HODÓR HUBERT 0          
RZESZUTEK MACIEJ 5 5        
ŻUCZEK KAROL 1       1  
BĄK JAKUB 0          
KRZYŻOWSKI ANTONI 0          
ROZKRUT ERYK 3       3  
RŻANY ANTONI 1 1        
HODOR HUBERT 1     1    
KUMITE DZIEWCZĄT 2009-2008 (8-9 LAT)
PAWŁOWICZ ZUZANNA 2 1     1  
BUJAK ALICJA 10 1 3 3 3  
GRZEBYK ELIZA 1   1      
KWIATKOWSKA KAMILA 20 5 5 5 5  
KONICA KARINA 1       1  
WĘGRZYN EMILIA 5 3 1 1    
WIERNIK IZABELA 1     1    
KUMITE LEKKA CHŁOPCÓW 2009-2008 (8-9 LAT)
ARCISZEWSKI IGOR 1   1      
BLAJER JACEK 0          
BOGACZ ARKADIUSZ 3 3        
BRONGEL DOMINIK 0 0        
GRZEBYK BARTŁOMIEJ 0 0        
HUS KACPER 8 5   3    
KOBYRA MACIEJ 2   1   1  
KOBYRA MIKOŁAJ 5   3 1 1  
PRUS DAMIAN 2 1   1    
WOLIŃSKI WIKTOR 0          
ZĄBEK ANTONI 3       3  
WÓJCIK IGNACY 6 1 5      
ŻUCZEK KACPER 10     5 5  
KUMITE CIĘŻKA CHŁOPCÓW 2009-2008 (8-9 LAT)
GARBULIŃSKI ADAM 0          
CICHOŃ HUBERT 1 1        
JANICZEK ANTONI 1 1        
HUS KACPER 1 0 1      
MULARCZYK ANTONI 3 3        
NYCZ MATEUSZ 1   1      
MULARCZYK TADEUSZ 5 5 0      
PRUS DAMIAN 3   3      
SUDOŁ MATEUSZ 11   5 5 1  
WAIS ARKADIUSZ 0          
KOTLARZ TYMOTEUSZ 3       3  
BRYK JAKUB 1       1  
DOMIN JAKUB 0          
ZWAŃSKI JAKUB 3     3    
PAŁKA JAKUB 1     1    
KOLAK MATEUSZ 6     1 5  
KUMITE KUMITE LEKKA CHŁOPCÓW 2011-2010 (6-7 LAT)
KRYSA MICHAŁ 6 5   1    
SIECZKA KRYSTIAN 3   3      
OLECH JAKUB 1   1      
OLECH KAROL 1   1      
MYSZKOWSKI ARKADIUSZ 1       1  
GORCZYCA ALEKSANDER 3 3        
WRONA JULIAN 7 1 5 1    
WAWRO FRANCISZEK 1       1  
ŚWIERCZEK MACIEJ 3       3  
MALEC PIOTR 10     5 5  
MYĆKA ALEKSANDER 3     3    
KUMITE KUMITE CIĘŻKA CHŁOPCÓW 2011-2010 (6-7 LAT)
SUDOŁ ALEKSANDER 14 5 1 3 5  
FILIPEK JAKUB 11 3 3 5    
MISIOR HENRYK 1       1  
BRUDZISZ MIKOŁAJ 1       1  
WIŚNIEWSKI HUBERT 2   1 1    
BANAŚKIEWICZ TYMON 3       3  
GNIDKA JULIAN 7 1 5 1    
KATA JUNIORKI 2001-1999 (16-17 LAT)
BOCOŃ JUSTYNA 1 1        
GAWOR DARIA 3 3        
ŁAGOWSKA ANNA 5 5        
KATA JUNIORZY 2001-1999 (16-17 LAT)
SYPEK JAKUB 5   5      
IDZIOR JAKUB 3   3      
  0          
KATA JUNIORKI MŁODSZE 2003-2002 (14-15 LAT)
KUD JULIA 10   5 5    
BARAN DOMINIKA 4   1 3    
NIEMCZYK WIKTORIA 1   1      
BRYK ALEKSANDRA 3   3      
  0          
KATA JUNIORZY MŁODSI 2003-2002 (14-15 LAT)
ŻUREK ALEKSANDER 10   5   5  
WĘGRZYN ADRIAN 6   3   3  
KATA MŁODZICZKI 2005-2004 (12-13 LAT)
CESARZ MARTYNA 6 1     5  
JANASIEWICZ JAGODA 3 1 1   1  
KANDEFER WERONIKA 6   3 3    
KARAMON WERONIKA 5 5        
MARCHLIK MAGDALENA 2   1 1    
SIUTA OLIWIA 16 3 5 5 3  
WÓJCIK OLIWIA 0          
KATA MŁODZICY 2005-2004 (12-13 LAT)
KUD JAKUB 1 1        
BOCHENEK KAMIL 4 3   1    
KURASZKIEWICZ HUBERT 5 1 3   1  
SUCH MAX 5       5  
SAJ JAKUB 16 5 5 3 3  
KACZOR KAMIL 3   1 1 1  
ŚWIĄTEK JAKUB 0          
NOWAK PAWEŁ 1   1      
ANTOSZEWSKI PRZEMYSŁAW       5    
KATA DZIEWCZĘTA 2007-2006 (10-11 LAT) DZIECI
KOWAL ALICJA 0          
KRYSA MAŁGORZATA 1     1    
SIDOR MARTYNA 0          
PAWŁOWSKA DOMINIKA 0          
BASTA ALEKSANDRA 6 5     1  
MICHALSKA KATARZYNA 14 1 5 5 3  
PÓŁCHŁOPEK MARTYNA 1 1        
PRZYPEK IZABELA 3   3      
TOWPASZ NATALIA 0          
ZAJĄC OLGA 1   1      
KREMER MATYLDA 4 3     1  
GAŹDZIK WIKTORIA 9   1 3 5  
KUCZEK GABRIELA 1     1    
KATA CHŁOPCY 2006 (11 LAT) DZIECI
KOCZOT NORBERT 3 3        
GARBULIŃSKI PAWEŁ 1 1        
KUBIAK DANIEL 2   1 1    
FRANKOWSKI MATEUSZ 0          
TOWPASZ BARTŁOMIEJ 0          
ZIEMIAŃSKI ALEKSANDER 20 5 5 5 5  
ZYCH BORYS 10 1 3 3 3  
GODEK Marcin 1       1  
KREMER MAKSYM         1  
TĘCZA JAN 1   1      
JAGIEŁKA KACPER 1     1    
             
KATA KATA CHŁOPCY 2007 (10 LAT) DZIECI
FULARZ KRZYSZTOF 1 1        
BLAT Arkadiusz 8   5 3    
SUMIŃSKI ŁUKASZ 6 5 1      
WOJDON MAKSYMILIAN 0          
STARZEC KONRAD 1   1      
BUJAK PAWEŁ 1       1  
CZARNOWSKI IGOR 0          
GREC ERNEST 1 1        
BĄK TOMASZ 0          
TYLEC MATEUSZ 5       5  
RAJZNER FABIAN 0          
DEC MAREK 9 3 3   3  
FRĄC HUBERT 5     5    
KULA DAWID 2     1 1  
WOLSKI JAN 1     1    
KATA DZIEWCZĘTA MŁ. 2009-2008 (8-9 LAT) DZIECI MŁODSZE
DROZD AMELIA 2 1   1    
BASTA MAJA 0          
PAWŁOWICZ ZUZANNA 1 1        
BUJAK ALICJA 7 3 3   1  
NIEMCZYK ALEKSANDRA 7   1 3 3  
GRZEBYK ELIZA 1   1      
KONICA KARINA 1       1  
KWIATKOWSKA KAMILA 20 5 5 5 5  
DROZD SYLWIA 1     1    
KATA CHŁOPCY MŁ. 2008 (9 LAT) DZIECI MŁODSZE
HUS KACPER 0          
PRUS DAMIAN 3   3      
KOWALSKI BARTOSZ 0          
BRONGEL DOMINIK 0          
CICHOŃ HUBERT 0          
MULARCZYK TADEUSZ 0          
CZACHOR MICHAŁ 11 3 5   3  
SUDOŁ MATEUSZ 10 1 1 3 5  
JANIK MICHAŁ 0          
KOBYRA MACIEJ 3   1 1 1  
KRÓLIKOWSKI KACPER 0          
WÓJTOWICZ OSKAR 1       1  
SIECZKA ADRIAN 0          
SZCZEŚNIK JAN 1 1        
WAIS ARKADIUSZ 10 5   5    
DOMIN JAKUB 1     1    
KATA CHŁOPCY MŁ. 2009 (8 LAT) DZIECI MŁODSZE
PAŁKA JAKUB 5 1   1 3  
BOCOŃ JAN 0          
ŻUCZEK KACPER 6 1     5  
NIEMCZYK DOMINIK 3   3      
JANICZEK ANTONI 0          
MULARCZYK ANTONI 0          
WOLIŃSKI WIKTOR 3 3        
ORECHWO MICHAŁ 1       1  
ARCISZEWSKI IGOR 10 5 5      
GUTOWSKI SZYMON 0          
MAROŃ WOJCIECH 4   1 3    
SOŁTYS EMIL 2   1   1  
WÓJCIK IGNACY 0          
NOWOTYŃSKI MIKOŁAJ 5     5    
NYCZ MATEUSZ 1     1    
KATA DZIEWCZĘTA MŁ. 2011-2010 (6-7 LAT) DZIECI MŁODSZE
KRYSA ZOFIA 8     5 3  
KAPUSTA ANTONINA 5       5  
CZARNOBILSKA ALEKSANDRA 1       1  
CZARNOBILSKA JULIA 1       1  
WĘGRZYN EMILIA 3     3    
KATA CHŁOPCY MŁ. 2011-2010 (6-7 LAT) DZIECI MŁODSZE
KRYSA MICHAŁ 16 5 1 5 5  
SUDOŁ ALEKSANDER 14 3 5 3 3  
SIECZKA KRYSTIAN 1 1        
ŚWIERCZEK MACIEJ 5   1 3 1  
RADWAŃSKI FRANCISZEK 1       1  
WASILUK DIONIZY 3   3      
SZMIST EMMANUEL 2 1   1    
  0          

Wyniki rywalizacji w roku 2016

Zawodnik SUMA Dębica Kolbuszowa Rzeszów Ropczyce
         
Kumite SENIORZY PK 1997-1960
Sebastian Dec 10   5 5  
Nurpegisov Darkhan 3   3    
Potoczny Przemysław 3     3  
Wiewióra Łukasz 1     1  
Farbaniec Adrian 1     1  
Wójcik Paweł 1   1    
Szpila Piotr 1   1    
         
Kumite Lekka dziewcząt 2000-1998 JUNIOR (16-17 lat)
Łagowska Anna 10     5 5
Bąk Katarzyna 3     3  
Bocoń Justyna 3       3
         
Kumite Ciężka dziewcząt 2000-1998 JUNIOR (16-17 lat)
Niemczyk Wiktoria 5     5  
Baran Dominika 3     3  
         
Kumite Lekka chłopców 2000-1998 JUNIOR (16-17 lat)
         
Kumite Ciężka chłopców 2000-1998 JUNIOR (16-17 lat)
Zatylny Marcel 5     5  
Starzec Konrad 3     3  
Kurc Krystian 1     1  
Mroczka Wojciech 1     1  
         
Kumite Dziewcząt 2002-2001 MŁODZIK (14-15 lat)
Dąbek Wiktoria 20 5 5 5 5
Bąk Katarzyna 7 3 1 3  
Ostrowska Emilia 4   3 1  
Kud Julia 3       3
Krupa Zuzanna 3   1 1 1
         
Kumite Lekka chłopców 2002-2001 MŁODZIK (14-15 lat)
         
Kumite Ciężka chłopców 2002-2001 MŁODZIK (14-15 lat)
Filip Jakub 10   5 5  
Lorynowicz Adam 3     3  
Bąba Bartosz 3   3    
Przybył Konrad 1   1    
         
Kumite LEKKA Dziewcząt 2004-2003 KADET (12-13 lat)
Gabriela Pietrzak 10 5 5    
Krypel Marta 10 1 1 5 3
Krupa Julia 9 1 3   5
SOŁTYS LIDIA 6 3   3  
         
Kumite CIĘŻKA Dziewcząt 2004-2003 KADET (12-13 lat)
Niemczyk Wiktoria 5   5    
Stachowiak Wiktoria 5 5      
Pantoł Julia 3 3      
Wójtowicz Gabriela 3   3    
         
Kumite Lekka chłopców 2004-2003 KADET (12-13 lat)
Antoszewski Przemysław 16 3 5 5 3
KACZOR KAMIL 8     3 5
TARKA RADOSŁAW 5 5      
Majda Bartłomiej 4   3 1  
CHOMAŃ BERNARD 2 1 1    
Otręba Kacper 2 1     1
Szczepański Radosław 1     1  
Bąba Hubert 1   1    
         
Kumite Ciężka chłopców 2004-2003 KADET (12-13 lat)
Świątek Jakub 20 5 5 5 5
KURASZKIEWICZ HUBERT 4 3     1
MROZOWICZ KAROL 4 1     3
Wiśniewski Igor 3     3  
Staromłyński Mikołaj 3   3    
Jaworski Patryk 1     1  
JANDA KAROL 1   1    
Kijek Damian 1   1    
Sikora Filip 1 1      
         
Kumite Lekka dziewcząt 2006-2005 DZIECI (10-11 lat)
Mazurek Julja 16 3 5 3 5
Uberman Magdalena 13 5 3 5  
Tęcza Milena 3       3
Majda Klaudia 2   1 1  
Sito Sandra 2   1 1  
Janasiewicz Jagoda 1 1      
Kowal Alicja 1       1
         
Kumite Ciężka dziewcząt 2006-2005 DZIECI (10-11 lat)
PAWŁOWSKA DOMINIKA 18 5 5 3 5
SIUTA OLIWIA 11 3   5 3
Michalska Katarzyna 5 1 3 1  
Zając Olga 3   1 1 1
Urbanek Oliwia 2 1     1
Wójcik Oliwia 1   1    
         
Kumite Lekka chłopców 2006-2005 DZIECI (10-11 lat)
KUTER DOMINIK 13 5 5   3
MANIJAK FILIP 7 1   1 5
Ziemiański Aleksander 6     5 1
SAJ JAKUB 5   1 3 1
Bąk Jakub 3   3    
Wojnarski Maciej 3 3      
Pyziński Filip 3 1 1 1  
         
Kumite Ciężka chłopców 2006-2005 DZIECI (10-11 lat)
KAŁUŻNY KRYSTIAN 13 5   3 5
Janda Bartosz 10   5 5  
Aksamit Jakub 7 3 3 1  
Rzeszutek Maciej 3       3
Zych Borys 3   1 1 1
Krupa Hubert 2 1 1    
Kud Jakub 1       1
Knych Franciszek 1 1      
         
Kumite LEKKA Dziewcząt 2008-2007 (8-9 lat) Dzieci młodsze
Szuban Aleksandra 20 5 5 5 5
Gaździk Wiktoria 6     3 3
Szlachta Aleksandra 3 3      
Wójcik Klaudia 3   3    
KWIATKOWSKA KAMILA 3 1   1 1
Zielińska Milena 1       1
Janasiewicz Milena 1 1      
         
Kumite CIĘŻKA Dziewcząt 2008-2007 (8-9 lat) Dzieci młodsze
         
Kumite Lekka chłopców 2008-2007 (8-9 lat) Dzieci młodsze
Majewski Oskar 11 5 5   1
Mroczka Wojtek 8 3     5
Zatylny Marcel 6   3   3
Tomczyk Hubert 2 1 1    
Herchel Maksymilian 1 1      
Skowroński Brajan 1   1    
Fularz Krzysztof 1       1
         
Kumite Średnia chłopców 2008-2007 (8-9 lat) Dzieci młodsze
Majder Oskar 12 3 3 3 3
Michałek Dominik 15 0 5 5 5
Prus Damian 2   1 1  
Frąc Hubert 1       1
Hus Kacper 1       1
Warchoł Karol 1   1    
         
Kumite Ciężka chłopców 2008-2007 (8-9 lat) Dzieci młodsze
Bizoń Jakub 16 5 3 5 3
Kolak Mateusz 6   1   5
Płatek Kacper 5   5    
Majder Oskar 3 3      
Wojdon Maksymilian 3     3  
Olech Dawid 2 1   1  
Blat Arkadiusz 1   1    
Uberman Paweł 1 1      
Świst Sebastian 1       1
FRĄC HUBERT 1     1  
Wais Arkadiusz 1     1  
Wójtowicz Oskar 1       1
         
Kumite Dziewcząt 2010-2009 (6-7 lat)
GRZEBYK ELIZA 20 5 5 5 5
Bujak Alicja 7   3 1 3
Kurc Karolina 3     3  
Roś Oliwia 3 3      
Pawłowicz Zuzanna 1   1    
         
Kumite Lekka chłopców 2010-2009 (6-7 lat)
Arciszewski Igor 18 5 3 5 5
Sołtys Emil 5   1 1 3
Anton Hubert 3     3  
GUZIK LUIS 3 3      
Mądro Jakub 1 1      
Mularczyk Antoni 1   1    
Krysa Michał 1       1
Myćka Aleksander 1       1
Trojan Aleksander 1 1      
         
Kumite Ciężka chłopców 2010-2009 (6-7 lat)
Zatylny Tymon 13   5 5 3
Ćwikła Filip 8 3 5    
Wójcik Ignacy 6     1 5
BARTNIK OLIVER 5 5      
Marcinek Karol 4 1 3    
Bogaczewicz Jakub 4 1   3  
Janiczek Antoni 2   1   1
GRZEBYK BARTŁOMIEJ 1     1  
Szeliga Jacek 1       1
         
Kata JUNIORKI 2000-1998 (16-17 lat)
         
Kata JUNIORZY 2000-1998 (16-17 lat)
         
Kata MŁODZICZKI 2002-2001 (14-15 lat)
Dąbek Wiktoria 20 5 5 5 5
Kud Julia 8 3 3 1 1
Krupa Zuzanna 7   1 3 3
Bąk Katarzyna 2 1 1    
Preis Gabriela 1     1  
         
Kata MŁODZICY 2002-2001 (14-15 lat)
Wołkowicz Wojciech 5   5    
Bąba Bartosz 3   3    
         
Kata KADETKI 2004-2003 (12-13 lat)
Gabriela Pietrzak 15 5 5   5
SOŁTYS LIDIA 9 3   5 1
Krypel Marta 6 1 1 3 1
Krupa Julia 4   1   3
Marszał Katarzyna 3   3    
Pantoł Julia 1 1      
         
Kata KADECI 2004-2003 (12-13 lat)
Bożek Oskar 11   5 1 5
Kuraszkiewicz Hubert 8 5 1 1 1
Szczepański Radosław 8 3   5  
Antoszewski Przemysław 6   3   3
KACZOR KAMIL 5 1   3 1
Staromłyński Mikołaj 1   1    
Świątek Jakub 1 1      
         
Kata DZIEWCZĘTA 2006-2005 (10-11 lat) DZIECI
Cesarz Natalia 13   3 5 5
PAWŁOWSKA DOMINIKA 12 5 5 1 1
SIUTA OLIWIA 9 3   3 3
Mazurek Julja 2 1 1    
Michalska Katarzyna 2   1   1
Uberman Magdalena 1 1      
Zając Olga 1     1  
         
Kata CHŁOPCY 2006-2005 (10-11 lat) DZIECI
KUTER DOMINIK 9 1 3 5  
Pyziński Filip 7 5 1   1
Marszał Tomasz 6   5   1
Ziemiański Aleksander 5       5
Zych Borys 4     1 3
CIERPIAŁ PATRYK 3 3      
Kud Jakub 3     3  
MANIJAK FILIP 1 1      
Woźniak Maciej 1   1    
Bąk Jakub 1     1  
         
Kata DZIEWCZĘTA MŁ. 2008-2007 (8-9 lat) DZIECI MŁODSZE
Bętkowska Nikola 15 5 5   5
Szuban Aleksandra 9 3 3 3  
Gaździk Wiktoria 6     5 1
Krysa Małgorzata 3       3
Kwiatkowska Kamila 2     1 1
Droździel Aleksandra 1   1    
Janasiewicz Milena 1 1      
Kapel Karolina 1 1      
Wójcik Klaudia 1   1    
         
Kata CHŁOPCY MŁ. 2008-2007 (8-9 lat) DZIECI MŁODSZE
Cesarz Patryk 15   5 5 5
Michałek Dominik 14 5 5 3 1
FRĄC HUBERT 10     5 5
Starzec Konrad 4 1     3
Skowroński Brajan 3   3    
Majder Oskar 3 3      
Krzysztofiński Kamil 3   3    
Sudoł Mateusz 3       3
Prus Damian 3     3  
Murdzia Filip 2   1   1
Kwiecień Aleksander 1     1  
Magda Przemysław 1   1    
Kolak Mateusz 1 1      
Kobyra Mikołaj 1   1    
Blat Arkadiusz 1   1    
Zatylny Marcel 1     1  
Wójtowicz Oskar 1       1
Kobyra Maciej 1     1  
Bizoń Jakub 1       1
Kata DZIEWCZĘTA MŁ. 2010-2009 (6-7 lat) DZIECI MŁODSZE
Bujak Alicja 15 5 5 5  
Zuzanna Pawłowicz 3   3    
Grzebyk Eliza 3     3  
Jezuit Aleksandra 1   1    
Kurc Karolina 1     1  
Basta Maja 1   1    
         
Kata CHŁOPCY MŁ. 2010-2009 (6-7 lat) DZIECI MŁODSZE
Arciszewski Igor 18 5 3 5 5
Myszkowski Arkadiusz 9 1 5 3  
Maniewski Bartosz 3 3      
Krysa Michał 3       3
Zatylny Tymon 2   1 1  
Wójcik Ignacy 2     1 1
Janiczek Antoni 1       1
Mularczyk Antoni 1   1    
Marcinek Karol 1 1      

Wyniki rywalizacji w roku 2015:

SUMA Krosno Dębica Brzozów Ropczyce Mielec Klub
Kumite Lekka dziewcząt 1998-1999 JUNIOR (16-17 lat) -60KG
Marcinowska Natalia 13 1 1 5 3 3 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Kamińska Olga 11 3 3 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Wójcik Kinga 10 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Ożóg Angelika 8 3 5 Sokołów Kyokushin
Olszowy Karolina 3 1 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Serafin Karolina 2 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Panek Emilka 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Kumite Ciężka dziewcząt 1998-1999 JUNIOR (16-17 lat) +60KG
Czyż Aneta 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kwiecień Karolina 3 3 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Kuchyt Kamila 0 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Krupa Olga 0 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Kumite Ciężka chłopców 1998-1999 JUNIOR (16-17 lat) +65KG
Orzechowski Dominik 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Misiewicz Marcin 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Bryś Kacper 0 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Kumite dziewcząt 2000-2001 MŁODZIK (14-15 lat) OPEN
Duszkiewicz Wiktoria 19 5 3 5 5 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Ostrowska Emilia 9 3 3 3 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Bąk Katarzyna 7 1 1 5 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Dąbek Wiktoria 5 5 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Krupa Zuzanna 5 1 3 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Rzeszutek Weronika 1 1 Sokołów Kyokushin
Guzik Julia 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kumite Lekka chłopców 2000-2001 MŁODZIK (14-15 lat) -52KG
Pierożak Radosław 5 5 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Owsiany Dominik 3 3 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Kisielewski Karol 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Rożek Sebastian 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kumite Ciężka chłopców 2000-2001 MŁODZIK (14-15 lat) +52KG
Kosiorowski Tomasz 5 5 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Gołębiewski Krystian 3 3 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Owsiany Dominik 0 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Kumite dziewcząt 2002-2003 KADET (12-13 lat) OPEN
Jeż Laura 25 5 5 5 5 5 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Ostapowycz Wiktoria 11 3 3 3 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Skowrońska Wiktoria 4 1 3 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Marszał Katarzyna 4 1 3 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Niemczyk Wiktoria 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Drelich Aleksandra 1 1 Sokołów Kyokushin
Kumite Lekka chłopców 2002-2003 KADET (12-13 lat) -40KG
Tarczoń Paweł 21 3 5 3 5 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Bzduch Konrad 13 1 1 5 3 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Budzik Mateusz 5 5 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Bąba Bartosz 3 3 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Szczepański Radosław 3 1 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Terefenko Michał 1 1 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Staromłyński Mikołaj 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kumite Ciężka chłopców 2002-2003 KADET (12-13 lat) +40KG
Kmieć Maksymilian 18 3 5 5 5 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Rolek Eryk 8 5 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Gniewek Filip 8 5 3 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Wolański Gabriel 8 1 1 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Siwak Karol 1 1 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Kijek Damian 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Duda Kacper 1 1 Sokołów Kyokushin
Aksamit Jakub 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Nowakowski Bartłomiej 0 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Kumite Lekka dziewcząt 2004-2005 DZIECI (10-11 lat) -31KG
Stachowicz Ilona 25 5 5 5 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Łukowska Maja 9 1 1 3 1 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Sołtys Lidia 8 1 3 3 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Bielecka Natalia 3 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Gorczyca Nikola 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Terefenko Katarzyna 0 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Kumite Ciężka dziewcząt 2004-2005 DZIECI (10-11 lat) +31KG
Czarnowska Nina 15 3 1 5 5 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kosydar Patrycja 10 5 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Siuta Oliwia 8 3 5 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Mielniczek Jagoda 4 3 1 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Uberman Magdalena 3 3 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Stachowiak Wiktoria 3 3 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Pietrzak Gabriela 2 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Wójtowicz Gabriela 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Rokicka Nikola 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kumite Lekka chłopców 2004-2005 DZIECI (10-11 lat) -35KG
Stachowicz Kamil 21 5 3 3 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Manijak Filip 11 1 1 5 1 3 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Bąba Hubert 5 5 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Stolarz Bartłomiej 4 3 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Wołowiec Mikołaj 3 3 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Paszek Maciej 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Świątek Dawid 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Nowak Paweł 1 1 Sokołów Kyokushin
Chomań Bernard 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Pyziński Filip 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Saj Jakub 1 1 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Kijek Kacper 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Bialic Dawid 0 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Kumite Ciężka chłopców 2004-2005 DZIECI (10-11 lat) +35KG
Tomczyk Jakub 13 5 5 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Tarka Radosław 11 1 1 5 3 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Marszał Tomasz 8 3 5 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Ukleja Szymon 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kozioł Krystian 3 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Bawoł Tobiasz 3 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Świątek Jakub 2 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Antoszewski Przemysław 2 1 1 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Jeż Kamil 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Mkaczor Kamil 1 1 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Jamrogowicz Jakub 0 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Rzeźnik Marcin 0 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Kumite dziewcząt 2006-2007 (8-9 lat) Dzieci młodsze OPEN
Kozub Dominika 21 5 3 5 5 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kieraś Oliwia 14 3 3 3 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Szuban Aleksandra 6 5 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Michalska Katarzyna 4 1 1 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Pawłowska Dominika 3 1 1 1 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Sysło Barbara 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Drelich Aleksandra 1 1 Sokołów Kyokushin
Zając Olga 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Droździel Aleksandra 0 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Kumite Lekka chłopców 2006-2007 (8-9 lat) Dzieci młodsze -32KG
Kwiecień Aleksander 10 5 5 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Majder Oskar 5 5 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Wojnarski Maciej 5 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Frąc Hubert 4 1 3 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Skowroński Brajan 3 3 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Tylec Mateusz 3 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Stefańczyk Nikodem 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kuter Dominik 3 3 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Michałek Dominik 2 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Herchel Maksymilian 2 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Bodzioch Adam 1 1 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Żelazko Kamil 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Mazurkiewicz Maksymilian 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Kumite Ciężka chłopców 2006-2007 (8-9 lat) Dzieci młodsze +32KG
Furmański Kacper 21 5 5 5 5 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Piela Paweł 16 3 3 5 5 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Hodor Hubert 3 3 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Jabłoński Igor 3 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Zych Borys 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Janda Bartosz 2 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Bąk Jakub 2 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Czarnowski Igor 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Krzyżowski Antoni 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Kijek Wiktor 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Brogowski Ignacy 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Kumite dziewcząt 2008-2009 (6-7 lat) OPEN
Małysz Lena 19 3 5 5 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Jurkowska Julia 18 5 3 5 5 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Gęborys Zuzanna 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Światek Patrycja 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Kurc Karolina 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Kumite Lekka chłopców 2008-2009 (6-7 lat) -25KG
Mroczka Wojciech 15 5 5 5 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Kobyra Maciek 12 5 1 3 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Sroczyński Oskar 5 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Kobyra Mikołaj 5 3 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Sołtys Emil 5 1 3 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Kurc Krystian 3 3 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Arciszewski Igor 2 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Brogowski Jeremi 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Sternik Szymon 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Kumite Ciężka chłopców 2008-2009 (6-7 lat) +25KG
Bizoń Jakub 6 5 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Zatylny Tymon 6 3 3 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Zatylny Marcel 6 1 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Kubicki Mateusz 5 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Bawoł Arkadiusz 3 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Wajs Arkadiusz 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Prus Damian 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Kata JUNIORKI 1998-1999 (16-17 lat)
Ożóg Angelika 16 1 5 5 5 Sokołów Kyokushin
Kamińska Olga 12 3 3 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Wójcik Kinga 10 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Marcinowska Natalia 5 3 1 1 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Panek Emilka 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Kata JUNIORZY 1998-1999 (16-17 lat)
Misiewicz Marcin 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kata MŁODZICZKI 2000-2001 (14-15 lat)
Duszkiewicz Wiktoria 25 5 5 5 5 5 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Preisner Gabriela 10 1 3 3 3 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Dąbek Wiktoria 6 3 3 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Krupa Zuzanna 4 1 1 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Ostrowska Emilia 2 1 1 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Warunek Aleksandra 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Kata MŁODZICY 2000-2001 (14-15 lat)
Wójcik Maciej 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kisielewski Karol 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kata KADETKI 2002-2003 (12-13 lat)
Lęcznar Gabriela 15 3 5 5 1 1 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Ostapowycz Wiktoria 14 5 1 3 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Pelc Agnieszka 11 3 5 3 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Preis Gabriela 6 1 1 3 1 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Marszał Katarzyna 4 1 1 1 1 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Skowrońska Wiktoria 0 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Kata KADECI 2002-2003 (12-13 lat)
Bożek Oskar 17 5 3 5 3 1 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Szczepański Radosław 11 3 3 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Bzduch Konrad 6 1 5 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Bąba Bartosz 5 5 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Tarczoń Paweł 3 1 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Wolański Gabriel 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Serafin Tomasz 2 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Terefenko Michał 1 1 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Rolek Eryk 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Gniewek Filip 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Siwak Karol 0 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Ciebień Igor 0 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Wołkowicz Wojciech 0 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Kijek Damian 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Staromłyński Mikołaj 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Nowakowski Bartłomiej 0 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Duda Kacper 0 Sokołów Kyokushin
Kata DZIEWCZĘTA 2004-2005 (10-11 lat) DZIECI
Kosydar Patrycja 16 5 3 5 3 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Łukowska Maja 12 5 1 5 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Stachowicz Ilona 8 1 1 1 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Czarnowska Nina 4 3 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Duda Karolina 3 3 Sokołów Kyokushin
Gabriela Pietrzak 3 3 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Krupa Julia 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Gorczyca Nikola 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Sołtys Lidia 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Pietrzak Gabriela 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Terefenko Katarzyna 0 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Krypel Marta 0 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Mielniczek Jagoda 0 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Rokicka Nikola 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Bielecka Natalia 0 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Kata CHŁOPCY 2004-2005 (10-11 lat) DZIECI
Krupa Hubert 11 3 3 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Pyziński Filip 5 1 1 3 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Stachowicz Kamil 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Jeż Kamil 5 5 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Bąba Hubert 5 5 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Świątek Jakub 5 1 1 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Tomczyk Jakub 5 5 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Nowak Paweł 3 3 Sokołów Kyokushin
Bialic Dawid 2 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Marszał Tomasz 1 1 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Tarka Radosław 1 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Antoszewski Przemysław 1 1 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Kud Jakub 1 1 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Jamrogowicz Jakub 0 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Rzeźnik Marcin 0 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Kijek Kacper 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Świątek Dawid 0 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Kozioł Krystian 0 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Kata DZIEWCZĘTA MŁ. 2006-2007 (8-9 lat) DZIECI MŁODSZE
Kieraś Oliwia 21 5 1 5 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kozub Dominika 12 1 5 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Bętkowska Nikola 5 3 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Drożdziel Aleksandra 4 1 3 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Sysło Barbara 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Michalska Katarzyna 3 1 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Pawłowska Dominika 2 1 1 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Basta Aleksandra 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Młynarska Oliwia 0 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Wołkowicz Małgorzata 0 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Szuban Aleksandra 0 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Kata CHŁOPCY MŁ. 2006-2007 (8-9 lat) DZIECI MŁODSZE
Majewski Oskar 15 5 5 5 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Furmański Kacper 10 3 3 1 3 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Banasik Jakub 8 5 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Majder Oskar 6 1 5 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Frąc Hubert 3 3 1 Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM
Kwiecień Aleksander 2 1 1 Karate Łańcut Shinkyokushinkai
Tylec Mateusz 2 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Stefańczyk Nikodem 1 1 Klub Sportowy BUDO Krosno
Wicherski Kacper 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Bąk Jakub 1 1 Brzozowski Klub kyokushin Karate
Sroczyński Jan 0 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Piela Paweł 0 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Buła Kordian 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Despet Tymoteusz 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Kijek Wiktor 0 Klub Sportowy BUDO Krosno
Skowroński Brajan 0 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Kata DZIEWCZĘTA MŁ. 2008-2009 (6-7 lat) DZIECI MŁODSZE
Małysz Lena 23 3 5 5 5 5 Klub Sportowy BUDO Krosno
Jurkowska Julia 14 5 3 3 3 Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
Gęborys Zuzanna 3 3 Klub Sportowy BUDO Krosno
Bujak Alicja 1 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Szlachta Aleksandra 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Kata CHŁOPCY MŁ. 2008-2009 (6-7 lat) DZIECI MŁODSZE
Cesarz Patryk 8 3 5 Klub Karate Kyokushin Ropczyce
Arciszewski Igor 5 5 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Kubicki Mateusz 5 5 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Kobyra Mikołaj 5 5 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Kobyra Maciej 4 3 1 Mielecki Klub Kyokushin Karate
Prus Damian 4 3 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin - Dębica
Krzysztofiński Kamil 4 1 3 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Magda Przemysław 1 1 Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate
Bizoń Jakub 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica
Sternik Szymon 1 1 BUSHI Klub Karate Shinkyokushin – Dębica